22.02.2019.
Menu główne
Aktualności
Strona główna
Firma
Oferta
Obiekty
Oferty zamian lokali
Przetargi
Centralny Rejestr Umów
Kontakt
Mapa witryny
Galeria
Logowanie
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
Statystyka

Położenie: Aktualności arrow Przetargi arrow Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty na :"Wymianę stolarki okiennej"
Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty na :"Wymianę stolarki okiennej" PDF Drukuj Email
Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty na : " Wymianę stolarki okiennej wraz z parapetami zewnętrznymi i drzwi balkonowych w lokalach komunalnych, w budynkach znajdujących się w administracji Przedsiębiorstwa Komunalnego Spółka z o.o. w Wołominie"

Powiadomienie
o wyborze najkorzystniejszej oferty


W związku z zakończeniem postępowania i dokonaniem wyboru najkorzystniejszej oferty w procedurze prowadzonej na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo Zamówień Publicznych w trybie przetargu nieograniczonego na realizację zadania pn. Wymiana stolarki okiennej wraz z parapetami zewnętrznymi i drzwi balkonowych w lokalach komunalnych, w budynkach znajdujących się w administracji Przedsiębiorstwa Komunalnego Spółka z o.o. w Wołominie, informujemy, iż najkorzystniejszą ofertę złożyła firma:

Lubelskie Centrum Okien Urszula Opydo ul. Bursaki 18 20-150 Lublin

Uzasadnienie:
W wyniku oceny ofert w ramach przyjętego kryterium Zamawiający uznał ofertę nr 2 złożoną przez Lubelskie Centrum Okien Urszula Opydo, ul. Bursaki 18, 20-150 Lublin za najkorzystniejszą w rozumieniu art 2 ust.5 ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Oferta złożona została przez wykonawcę nie podlegającego wykluczeniu- spełnia wymagania formalne i jest najkorzystniejsza ze względu na najniższą cenę, w związku z powyższym uzyskała największą ilość punktów (100 pkt.) w wyniku oceny ofert przeprowadzonej przez Zamawiającego na podstawie przyjętego kryterium (cena).

Do pobrania

Zmieniony ( 03.08.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »