21.01.2021.
Menu główne
Aktualności
Strona główna
Firma
Oferta
Obiekty
Oferty zamian lokali
Przetargi
Centralny Rejestr Umów
RODO
Kontakt
Mapa witryny
Galeria
Logowanie
Gościmy
Statystyka

Położenie: Aktualności arrow Aktualności arrow Targowisko w Wołominie zamknięte
Targowisko w Wołominie zamknięte PDF Drukuj Email

Targowisko Miejskie nr 1 przy ul. 1 Maja w Wołominie zamknięte do odwołania. Targowisko Miejskie nr 2 przy al. Armii Krajowej 49 w Wołominie - handel obwoźny odbywający się dotychczas we wtorki i piątki zostaje wstrzymany do odwołania.

Zmiany dotyczące funkcjonowania będą umieszczane niezwłocznie na stronie Przedsiębiorstwa Komunalnego www.pk.wolomin.pl


Targowisko miejskie przy ul. 1 Maja w Wołominie pozostaje zamknięte do odwołania ‼️

Surowe zalecenia Główny Inspektorat Sanitarny z dn. 25.03.2020 r. jednoznacznie wskazują, że targowisko miejskie przy ul. 1 Maja w Wołominie nie może w czasie epidemii funkcjonować w takiej formule do jakiej przywykliśmy. Jednocześnie informujemy, że zostały podjęte działania w celu zweryfikowania możliwości uruchomienia choćby części terenu przeznaczonego na targowisko. Ostateczne decyzje muszą być zgodne z przepisami obowiązującego prawa, ale przede wszystkim muszą chronić zdrowie i życie naszych mieszkańców, zarówno kupujących jak i sprzedających. Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan wystąpiła do Prezesa Rady Ministrów, Wojewody Mazowieckiego, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Starosty Wołomińskiego o zajęcie jednoznacznego i spójnego stanowiska względem działalności miejskich targowisk i bazarów (PDF). O wszystkich decyzjach będziemy informowali na bieżąco. Tymczasem prosimy o zapoznanie się z restrykcyjnymi zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczącymi targowisk:

https://gis.gov.pl/aktualnosci/targowiska-bazary-na-ktorych-sprzedawana-jest-zywnosc-zalecane-dzialania-zapobiegajace-zagrozeniu-epidemiologicznemu-covid-19-koronawirus/?fbclid=IwAR1zlKk_5m_pBz_1N8YQF2HAs4P__7WsY78n_7G9RaCsdkWjZ2usv8MVS2o

źródło : https://wolomin.org/targowisko-miejskie-przy-ul-1-maja-zamkniete-do-odwolania/
Zmieniony ( 27.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »